Технічний енергоконсалтинг

Після завершення будівництва, реконструкції або модернізації власники електроустановок стикаються з необхідністю підключення до електричних мереж. Згідно з чинним законодавством послугу технологічного приєднання надає місцева електропередавальна компанія. Якщо таких організацій в межах території розташування електроустановки декілька, замовник самостійно обирає виконавця серед них.

Проходження процедури підключення нерідко ускладнюється бюрократичною тяганиною. Замовнику необхідно зібрати пакет документів і правильно їх подати. У разі недотримання вимог ППЕ мережева компанія має право відмовити у наданні послуги. Слід зазначити, що приєднання до електромережі платне, і його вартість розраховується індивідуально. Те, яким є підключення – стандартним чи нестандартним, впливає не тільки на витрати, але і на строки виконання.

Як спростити процедуру, не допустити затягування або переплати? Посередником між вами та виконавцем може стати Криворізька енергетична компанія. Наші фахівці консультують з технічних питань як юридичних, так і фізичних осіб. Допомагають приєднати новозбудовані електроустановки та змінити технічні параметри переоснащених/реконструйованих електричних об`єктів.

До послуг технічного енергоконсалтингу входять:

  • збір та подача документів на технологічне приєднання у мережеву компанію;
  • перевірка вартості підключення, розрахованої електропередавальною організацією;
  • експертиза проектів технічних умов та договору на відповідність інтересам споживача, закону;
  • контроль за дотриманням визначеного законодавством терміну надання послуги з приєднання.

Технологічне приєднання виконується відповідно до проектної документації і схеми зовнішнього електропостачання. Послуга надається на підставі письмового договору, укладеного за типовою формою. Для отримання проекту документу необхідно подати заяву, паспорт, ситуаційний план, копії документів про право власності (користування) об’єктом.

У договорі зазначаються місця знаходження та приєднання потужності електроустановки, описується об`єкт. Вказуються тип і точка приєднання, категорія надійності електропостачання, замовлена потужність та ступінь напруги у точці приєднання. Там же мають бути прописані строки виконання, вартість та порядок оплати послуги.

Залишилися питання? Зверніться до нашого спеціаліста! Перша консультація надається безкоштовно.

Замовити

Якщо Ви бажаєте зробити попередні розрахунки ефективності співпраці, будь ласка заповніть та надішліть форму. Наші спеціалісти зв'яжуться з Вами найближчим часом. Дякуємо.

Повідомлення надіслано
*
Ім'я
*
Телефон
*
Поле обов'язковe