Проектування
та встановлення систем обліку електроенергії: АСКОЕ, ЛУЗОД, АСТОЕ

За правилами улаштування електроустановок (ПУЕ) усі споживачі з приєднаною потужністю більше 150 кВт або середнім споживанням від 50 000 кВт-год на місяць повинні користуватися АСКОЕ* або ЛУЗОД**. Всі інші встановлюють системи автоматичного обліку електроенергії за бажанням. І АСКОЕ, і ЛУЗОД вимірюють обсяги та параметри електричних потоків, збирають, обробляють та передають на сервер обленерго отримані дані. Однак в ЛУЗОД відсутня функція дистанційного контролю, тобто власник системи не може оперативно відслідковувати обсяги споживання.

* АСКОЕ – автоматизована система комерційного обліку енергії.
** ЛУЗОД – локальне устаткування збору та обробки даних.

Кому вигідне встановлення АСКОЕ або ЛУЗОД? Підприємства з системами погодинного електрообліку належать до категорії “А”. Вони можуть впливати на вартість струму щодня та при розбіжностях замовленого і фактичного обсягів електроспоживання. Найбільше від встановлення систем обліку виграють підприємства з цілодобовим та нічним режимом роботи. Юридичні особи з денним споживанням з метою власного моніторингу та аудиту витрат електроенергії користуються переважно АСТОЕ***. Вони не передають відомості оператору даних комерційного обліку і приривнюються до споживачів категорії “Б”.

***АСТОЕ – автоматизована система технічного обліку енергії.

Будь-яка система обліку електричної енергії являє собою комплекс з обладнання та програмного забезпечення. До устаткування АСКОЕ входять: електролічильники з модемами, шафа передачі даних та сервер збору/обробки відомостей. У комплекті ЛУЗОД нема сервера. Технічний облік електроенергії здійснюється за допомогою засобів вимірювання (лічильників, вимірювальних трансформаторів), ПЗПД (пристроїв збору та передачі даних), засобів зв`язку (модемів, радіостанцій), серверного обладнання з відповідним програмним забезпеченням.

Впровадження систем обліку електроенергії під ключ – один з напрямків діяльності Криворізької енергетичної компанії. У нас ви отримаєте повний спектр послуг у наступні строки:

  • розробка та погодження технічного завдання, проекту (до 30 робочих днів);
  • підбір, тестування, доставка обладнання (до 15 робочих днів);
    виконання монтажних та пусконалагоджувальних робіт (до 20 робочих днів);
  • розгортання та супровід програмного комплексу АСКОЕ/АСТОЕ (до 30 робочих днів);
  • введення АСКОЕ/ЛУЗОД в експлуатацію (до 35 робочих днів).

Деякі етапи можуть виконуватися паралельно, тому строки реалізації всього проекту обговорюються індивідуально.

Як отримати послугу? Зв`яжіться з нашим менеджером. Після з`ясування всіх деталей він зробить попередні розрахунки вартості. Якщо пропозиція вам підійде, на місце встановлення системи обліку прибуде наш фахівець. Виїзд та консультація будуть безкоштовні. Наступний етап – оформлення комерційної пропозиції та договору. Після отримання передоплати наші спеціалісти приступлять до роботи у зручний для вас день і час. Залишок сплачується після здачі проекту. На виконані роботи розповсюджується річна гарантія. Далі технічне обслуговування здійснюється за бажанням замовника.

Замовити

Якщо Ви бажаєте зробити попередні розрахунки ефективності співпраці, будь ласка заповніть та надішліть форму. Наші спеціалісти зв'яжуться з Вами найближчим часом. Дякуємо.

Повідомлення надіслано
*
Ім'я
*
Телефон
*
Поле обов'язковe