Продаж електричної енергії підприємствам

Постачання струму сільськогосподарським і промисловим підприємствам – пріоритетний напрямок діяльності Криворізької енергетичної компанії (КЕнК). Ми маємо ліцензію на поставку електроенергії, видану Національною комісією держрегулювання у сферах енергетики та комунальних послуг (НКРЕКП). З серпня 2018 є діючим членом Оптового ринку електроенергії України.

Зобов`язання постачальника електроенергії

Компанія-постачальник може вільно обирати контрагентів (споживачів) за двосторонніми договорами. Має право своєчасно та в повному обсязі отримувати кошти за надані послуги та продану електроенергію. У випадку невиконання споживачем умов договору фірма може претендувати на відшкодування завданих прямих збитків.

У той же час електропостачальник зобов`язаний:

 • укладати обов`язкові для здійснення діяльності договори та виконувати зазначені там умови;
 • до укладення угоди повідомляти споживачеві про можливість вибору форми та порядку виставлення рахунку, проведення розрахунків;
 • надавати інформацію про істотні умови договору;
 • повідомляти адміністратору розрахунків та Оператору ринку про укладені двосторонні договори, подавати декларацію щодо встановлених лічильників;
 • надавати контрагенту дані про спожиту електрику, інформативні рахунки у формі та порядку, визначених НКРЕКП;
 • повідомляти споживача про зміни умов договору за 20 і більше діб до їх впровадження.

Переваги співпраці з нами

Криворізька енергетична компанія працює з тридцятьома ОРС (операторами системи розподілу), а тому постачає електрику по всій території України, окрім Криму та ОРДЛО. Завдяки постійному моніторингу ринку електроенергії, ми пропонуємо енергоресурси по найвигіднішій ціні. Забезпечуємо персональний сервіс: у кожного клієнта є особистий менеджер, власний онлайн кабінет, зручний графік здійснення платежів. Окрім продажу електроенергії, надаємо консалтингові послуги.

Вимоги до споживача:

 • юридичний статус споживача та підтверджене право власності
  на об`єкт електропостачання;
 • наявність договору з «Укренерго» про надання послуг з розподілу
  електричної енергії;
 • відсутність заборгованості перед чинною енергопостачальною компанією;
 • рівномірне електричне навантаження протягом доби, тижня, місяця;
 • наявність автоматизованої системи комерційного обліку електроенергії (АСКОЕ) або локального устаткування збору та обробки даних (ЛУЗОД).

Увага! Без АСКОЕ або ЛУЗОД співпраця можлива лише за умови середньомісячного споживання електроенергії не менше ніж 30 000 кВт-год.

Як стати нашим клієнтом

Зателефонуйте за контактним номером або відправте листа електронною поштою. Заповніть стандартну заяву-приєднання до умов договору постачання електричної енергії. Надайте правоустановчі документи та документ, що підтверджує ваші повноваження на підписання договору. Дочекайтесь результатів перевірки щодо можливості вашого приєднання до умов договору. Підписання договору можливе лише після досягнення двосторонньої згоди з усіма положеннями.

 

Замовити

Якщо Ви бажаєте зробити попередні розрахунки ефективності співпраці, будь ласка заповніть та надішліть форму. Наші спеціалісти зв'яжуться з Вами найближчим часом. Дякуємо.

Повідомлення надіслано
*
Ім'я
*
Телефон
*
Поле обов'язковe