Правовий енергоконсалтинг

Енергопостачання – одна з форм господарсько-торговельної діяльності, що опосередковується договорами. Саме тому у суб`єктів господарювання – споживачів та постачальників електричної енергії, електромережевих компаній – нерідко виникає потреба у кваліфікованій юридичній допомозі. Щоб знайти оптимальне рішення у правовому полі, зверніться до фахівців Криворізької енергетичної компанії.

Ми консультуємо непобутових споживачів на етапі переддоговірних відносин: аналізуємо існуючі комерційні пропозиції та надаємо рекомендації щодо переходу до нового енергопостачальника. Проводимо експертизу проектів договору про постачання електричної енергії, вносимо пропозиції-зауваження в установленому законодавством порядку. Залучення консультантів буде особливо доречним, якщо ви вирішили укласти персональний, а не публічний договір.

Аналізуючи умови договору, наші юристи звертають увагу на вказані терміни повідомлень і надання актів, попереджають можливість нарахування штрафних санкцій, відключення через заборгованість. Вони оцінюють, наскільки зрозумілі та ринково обґрунтовані складові формули ціни. Перевіряють, чи є у постачальника діюча ліцензія, поточний рахунок із спеціальним режимом використання.

Серед юридичних послуг, що надає наша компанія:

  • оскарження неправильно розрахованих штрафних санкцій, оплати за спожиту енергію, вартості технологічного приєднання до електричної мережі;
  • експертиза договорів приєднання до електричних мереж, купівлі-продажу електричної енергії за “зеленим” тарифом, про надання послуг комерційного обліку;
  • допомога у отриманні ЕІС-кодів, стягненні штрафних санкцій у випадку незаконного відключення електроенергії;
  • супровід під час перевірок НКРЕКП, при складанні актів порушень правил користування електричною енергією;
  • нагляд за дотриманням процедури та строків підключення до електричної мережі.

Підписання будь-яких договорів без попереднього вивчення створює фінансові загрози. Легковажність може призвести до простоїв виробництва через відключення від мережі, величезних збитків і штрафних санкцій, іміджевих втрат. Тому пам`ятайте: правова обізнаність – запорука стабільного розвитку вашого бізнесу!

Замовити

Якщо Ви бажаєте зробити попередні розрахунки ефективності співпраці, будь ласка заповніть та надішліть форму. Наші спеціалісти зв'яжуться з Вами найближчим часом. Дякуємо.

Повідомлення надіслано
*
Ім'я
*
Телефон
*
Поле обов'язковe