“Зелена” енергетика. Вже не тренд, а сувора необхідність

Незважаючи на всі негативні наслідки “ручного” зниження тарифів, підприємства, що спеціалізуються на “зеленій” енергетиці, продовжують працювати й розвиватися, виправдано очікуючи на кращий розвиток ситуації.

Якщо казати про теперішню ситуацію, у секторі відновлюваної енергетики існують певні проблеми, пов’язані, перш за все, з заниженими попередніми очікуваннями відносно темпів зростання потужностей. Велика кількість нових СЕС призвела до збільшення дефіциту коштів у “Гарантованого покупця” і відповідної появи боргів.

Втім, навіть вкрай грубе вирішення проблем не змінить важливого факту: потреба в “зеленій”  енергетиці постійно зростає.

Наприклад, важливим фактором зростання потреби у “зеленій” електроенергії можна назвати посилення боротьби Європи за декарбонізацію виробництва. Очікувані у зв’язку з цим зміни європейського податкового законодавства будуть означати, фактично, “податок на СО2” для всіх товарів, європейських та імпортних, якщо їхнє виробництво призводить до значних викидів. Це має значно збільшити зацікавленість промисловості у сонячній та вітровій електроенергії та забезпечити прийнятну ціну на неї.

Попередні новини
Замовити

Якщо Ви бажаєте зробити попередні розрахунки ефективності співпраці, будь ласка заповніть та надішліть форму. Наші спеціалісти зв'яжуться з Вами найближчим часом. Дякуємо.

Повідомлення надіслано
*
Ім'я
*
Телефон
*
Поле обов'язковe