В Кам’янці-Подільському збудують сміттєпереробний завод

В місті з’явиться енергетичний комплекс для перетворення побутових відходів у теплову та електричну енергію. Завод будуватиме київський інвестор. На останній сесії міська рада виділила компанії “Нове будівництво та реконструкція” землю. А 8 липня інвестор підписав з міським головою договір щодо оренди ділянки. Будівництву передуватимуть дворічні громадські обговорення. Реалізація проекту, скоріш за все, розпочнеться наприкінці 2021 року.

Майбутній завод зведуть на ділянці поблизу полігону твердих побутових відходів. Там працюватимуть 75 робітників. Потужність підприємства складатиме 56 тисяч тонн сміття на рік. На заводі діятиме сортувальний цех, де відходи розподілятимуть на фракції. Зі сміття, що залишиться після відділення цінної вторинної сировини, виготовлятимуть RDF-паливо. Під час його спалювання в установках виділятиметься теплова енергія та струм. Проектна вартість заводу – 18 млн євро. Згідно домовленостей з місцевою владою, через 50 років інвестор передасть підприємство у комунальну власність.

Джерело https://ye.ua/syspilstvo/49904_Elektroenergiya_zi_smittya__u_Kam_yanci_Podilskomu_investor_buduvatime_smittyepererobniy_zavod.html

Попередні новини
Замовити

Якщо Ви бажаєте зробити попередні розрахунки ефективності співпраці, будь ласка заповніть та надішліть форму. Наші спеціалісти зв'яжуться з Вами найближчим часом. Дякуємо.

Повідомлення надіслано
*
Ім'я
*
Телефон
*
Поле обов'язковe