Завершено реконструкцію підстанції 300 кВ “Криворізька”

“Укренерго” завершило реконструкцію відкритої розподільчої установки (ВРУ) 330 кВ на підстанції (ПС) “Криворізька” 330 кВ, яка була побудована в 1966 році.
“На підстанції замінено все основне обладнання ВРУ 330 кВ на нове від європейських виробників: встановлені нові вимикачі, трансформатори струму та напруги, роз’єднувачі, обмежувачі перенапруги, ВЧ-загороджувачі і конденсатори зв’язку, встановлені сучасні мікропроцесорні захисти”, – йдеться в повідомленні компанії.
На ПС також встановлена автоматизована система управління технологічними процесами (АСУТП), яка забезпечує можливість управляти підстанцією дистанційно з головного диспетчерського центру “Укренерго”.
“Реконструкція підстанцій триватиме і надалі. На сьогодні тривають узгодження контрактів на реконструкцію ВРУ 150 кВ і нижче цієї підстанції”, – заявили в “Укренерго”.
За інформацією компанії, пройдений етап реконструкції ВРУ 330 кВ виконувався німецьким консорціумом General Electric Grid Solutions і українським ТОВ “Чорноморенергоспецмонтаж” відповідно до контракту “Технічне переоснащення ПС 330 кВ “Криворізька” і ПС 330 кВ “Дніпро-Донбас” протягом більше трьох років.

Попередні новини
Замовити

Якщо Ви бажаєте зробити попередні розрахунки ефективності співпраці, будь ласка заповніть та надішліть форму. Наші спеціалісти зв'яжуться з Вами найближчим часом. Дякуємо.

Повідомлення надіслано
*
Ім'я
*
Телефон
*
Поле обов'язковe