Завершено монтаж СНЕ 1МВт на майданчику Запорізької ТЕС

Завершено монтаж і почато пусконалагоджувальні роботи на промисловій системі накопичення енергії (СНЕ) потужністю 1 МВт і ємністю 2,25 МВтгод

Не дивлячись на складнощі з логістикою, викликані пандемією, проект дотримується графіка: вже завершили монтаж батареї, підключили її до мережі і зараз проводяться пусконалагоджувальні роботи. Також спільно з одним з підрядників в цьому проекті, канадською компанією Sungrid, проведено пробне тестування СНЕ

За допомогою цього проекту дається старт новому ринку накопичувачів енергії в Україні, проте для повноцінної участі СНЕ в енергетичному ринку необхідно формування регуляторного середовища, зокрема прийняття законопроекту №2582, що дозволяє ввести для СНЕ окремий статус.

Відзначається, що це буде перша в Україні СНЕ промислового масштабу, яка стане пілотним проектом з напрацювання оптимальних моделей роботи на різних сегментах енергетичного ринку країни.

Також зазначається, що система накопичення надаватиме додаткові послуги системному оператору НЕК “Укренерго”, гарантуючи надійну роботу енергосистеми країни.

Попередні новини
Замовити

Якщо Ви бажаєте зробити попередні розрахунки ефективності співпраці, будь ласка заповніть та надішліть форму. Наші спеціалісти зв'яжуться з Вами найближчим часом. Дякуємо.

Повідомлення надіслано
*
Ім'я
*
Телефон
*
Поле обов'язковe