“Запорізький титано-магнієвий комбінат” під загрозою припинення електропостачання

Як повідомляється на сайті ПАТ “Запоріжжяобленерго”, оператор системи розподілення буде змушений припинити електропостачання ТОВ “Запорізький титано-магнієвий комбінат” починаючи з 18 серпня.
Це пов’язано з закінченням термінів електропостачання споживачеві ТОВ “Запорізький титано-магнієвий комбінат” (ЗТМК) зі сторони постачальника ДПЗД “Укрінтеренерго” за умови одночасної відсутності повідомлень від інших постачальників про наміри укласти договір постачання з ТОВ “ЗТМК”.
Активних дій щодо пошуку нових постачальників чи отримання статусу захищеного споживача з боку ТОВ “ЗТМК” не проводилося й після попередження, котре ПАТ “Запоріжжяобленерго” надіслало ще 16 липня. Зараз обленерго направляє звернення до СБУ, ДСНС, прокуратури та інших інстанцій з метою попередження надзвичайної ситуації, що може скластися в разі відключення.
Нагадаємо, що ТОВ “ЗТМК” наразі є єдиним виробником металевого губчатого титану в Європі. За умови проектної потужності у 20 тисяч тон на рік, реальне виробництво складає близько 10 тисяч тон на рік через надмірне зношення виробничих фондів.

Замовити

Якщо Ви бажаєте зробити попередні розрахунки ефективності співпраці, будь ласка заповніть та надішліть форму. Наші спеціалісти зв'яжуться з Вами найближчим часом. Дякуємо.

Повідомлення надіслано
*
Ім'я
*
Телефон
*
Поле обов'язковe