Запаси вугілля зростають, експорт електроенергії відновлюється

Станом на 1 березня запаси вугілля на складах ТЕС зросли на 41,4% в порівнянні з початком попереднього тижня (22 лютого) — до 425,6 тис. тонн. За повідомленням Укренерго, запаси газового вугілля збільшилися на 59% — до 303,4 тис. тонн, антрацитового — на 10,3%, до 122,1 тис. тонн.
Протягом минулого тижня, вперше за останні періоди, практично в усі дні на складах ТЕС накопичувалося більше вугілля, ніж спалювалося. Зокрема, в середньому за останні 10 днів поставки склали 76,8 тис. тонн, а витрати – 63,2 тис. тонн. Окремо відмічається, що попри успіхи у поступовому накопиченні запасів вугілля, вони все ще є нижчими за половину мінімально необхідного рівня.
Перш за все, тенденція на відновлення запасів вугілля спричинена закінченням холодів та значним зменшенням споживання для опалення. На щастя, у попередній період вдалося обійтися без примусових відключень для економії, однак з ситуації було зроблено відповідні висновки.
В той же час, станом на вечір 2 березня, українські енергосистеми перейшли від обмеженого імпорту електроенергії до її експорту, як повідомляють профільні джерела. Сукупний експорт до Польщі, Угорщини та Румунії склав 789 МВт.

Попередні новини
Замовити

Якщо Ви бажаєте зробити попередні розрахунки ефективності співпраці, будь ласка заповніть та надішліть форму. Наші спеціалісти зв'яжуться з Вами найближчим часом. Дякуємо.

Повідомлення надіслано
*
Ім'я
*
Телефон
*
Поле обов'язковe