Запаси вугілля на ТЕС — предмет розгляду для слідчої комісії Ради

Підозри у штучному створенні дефіциту вугілля на складах підприємств теплової генерації активізували парламентарів. Зокрема, зараз розглядається можливість розслідування цього питання тимчасовою слідчою комісією Верховної Ради.
Станом на вчорашній день, 27 січня, реальний обсяг запасів на відповідних складах був вдвічі нижчим за мінімальні нормативні показники. Зараз цей факт є одним із основних факторів, що заважають розгляду необхідного для зовнішньої політики питання заборони імпорту електроенергії з Білорусі.
Зважаючи на очікувані обсяги видобування вугілля, є підозри відносно ймовірного його утримання на приватних складах для створення штучного дефіциту та майбутніх надприбутків.
Окремо варто зазначити, що на початку опалювального сезону запаси вугілля були рекордними, однак, вже на середину січня виявились нижчими за мінімально допустимі. Без належного розгляду ситуації та приймання відповідних дій питання постачання електроенергії вже скоро може бути під загрозою.

Попередні новини
Замовити

Якщо Ви бажаєте зробити попередні розрахунки ефективності співпраці, будь ласка заповніть та надішліть форму. Наші спеціалісти зв'яжуться з Вами найближчим часом. Дякуємо.

Повідомлення надіслано
*
Ім'я
*
Телефон
*
Поле обов'язковe