За останні 5 місяців

імпорт газу з Європи в Україну

зріс на 53%

Збільшення закупок європейського газу з травня по вересень пояснюється підготовкою до опалювального сезону 19/20 років. Щоб забезбечити стабільну подачу тепла, уряд закачав у підземні сховища 20 млрд кубометрів блакитного палива. З початку 2019 на зберігання поступило більше 11 млрд куб. м газу. З них 7 млрд склав транзит зі Словаччини, 3 млрд – з Угорщини. Ще 1,1 млрд куб. м Україна придбала у Польщі.

За останні п`ять місяців товариство “Укртрансгаз” уклало ряд договорів з державами-учасницями Євросоюзу на поставку 8,7 млрд куб. м. Це перевищує обсяги закупівлі за аналогічні періоди у 2017 та 2018 роках більш ніж на 50%. За повідомленнями “Укртрансгаз”, компанія модернізує системи забезпечення подачі природного газу населенню у опалювальний період. Нове обладнання суттєво підвищить надійність та потужність маршрутів імпорту.

Станом на початок жовтня Україна не купує паливо з Російської Федерації 1400 днів. Оскільки весь обсяг газу йде транзитом з країн ЄС, ведеться активна діяльність з розширення шляхів, що експлуатуються, створення нових потужностей для закупівлі газу в Румунії та Словаччині. Майже завершено капітальний ремонт компресорної станції “Комарно”, що дозволить суттєво збільшити потужності для перегону газу з Польщі. Завдяки реконструкції ряду КС вже стали можливі реверсні поставки блакитного палива споживачам з південних та східних областей країни.

Джерело: https://uaenergy.com.ua/post/32559/import-evropeyskogo-gaza-v-ukrainu-za-poslednie-pyatj-mesyacev-uvelichilsya-na-53

Попередні новини
Замовити

Якщо Ви бажаєте зробити попередні розрахунки ефективності співпраці, будь ласка заповніть та надішліть форму. Наші спеціалісти зв'яжуться з Вами найближчим часом. Дякуємо.

Повідомлення надіслано
*
Ім'я
*
Телефон
*
Поле обов'язковe