За кордоном відреагували на заклики знизити зелений тариф

Посли Німеччини, Франції, Великобританії, Швеції, Бельгії, Канади, Норвегії та Південної Кореї звернулися до прем’єр-міністра та голови президентського офісу України з листом. Вони висловили розчарування з приводу можливого ретроспективного перегляду “зеленого” тарифу для вітрових і сонячних електростанцій. “Низка українських проектів з відновлюваної енергетики була забезпечена гарантіями експортного кредиту, наданими закордонними урядами. Тому ми не можемо виключати можливості того, що будь-яке одностороннє скасування правових гарантій з боку України може призвести до того, що надання державних кредитних гарантій у майбутньому здійснюватимуться з більшим небажанням”, – попередили посли.

Джерело https://www.unian.ua/economics/energetics/zeleniy-tarif-posli-8-krajin-napisali-zhorstkogo-lista-shmigalyu-novini-sogodni-10984931.html

Попередні новини
Замовити

Якщо Ви бажаєте зробити попередні розрахунки ефективності співпраці, будь ласка заповніть та надішліть форму. Наші спеціалісти зв'яжуться з Вами найближчим часом. Дякуємо.

Повідомлення надіслано
*
Ім'я
*
Телефон
*
Поле обов'язковe