Викинуті з ринку: звернення українських ТЕЦ до прем’єр-міністра

На відміну від незалежних постачальників електроенергії, енергогенеруючим підприємствам частіше доводиться стикатись з недолугим державним регулюванням. Так, наприкінці минулого місяця Українська Енергетична Асоціація подала звернення до уряду з проханням нарешті приділити увагу ситуації, що вже не перший рік існує навколо роботи українських ТЕЦ, державних та приватних.
Катастрофічні розбіжності між методиками формування тарифів ТЕЦ та ринковими цінами електроенергії призводять до ситуації, коли ТЕЦ змушені реалізувати електрику за цінами, що є значно меншими за собівартість, отримуючи значні збитки. Це змусило піти на пряме звернення до уряду.
Раніше Асоціація вже звертала увагу на необхідність зміни методики формування тарифів, та регулятор, фактично, залишив це без уваги. Втім, новий опалювальний сезон вже робить абсолютно необхідним термінове втручання у ситуацію, адже альтернативою йому є фактичне банкрутство ТЕЦ.

Попередні новини
Замовити

Якщо Ви бажаєте зробити попередні розрахунки ефективності співпраці, будь ласка заповніть та надішліть форму. Наші спеціалісти зв'яжуться з Вами найближчим часом. Дякуємо.

Повідомлення надіслано
*
Ім'я
*
Телефон
*
Поле обов'язковe