Видобуток вугілля у Англії остаточно зупинено

Останній вугільний кар’єр у Англії було офіційно зупинено вчора, 17 серпня після майже 200 років роботи.
Вугільний кар’єр Bradley Mine, що знаходиться у графстві Дарем, давав близько 150 тис тон вугілля на рік. Остаточно було вирішено його закрити після провалу планів щодо розширення нинішньої ділянки видобутку через протидію “зелених”. Зрештою, охорону навколишнього середовища визнали пріоритетнішою за часткову енергетичну незалежність.
Частковість покриття потреб добре видно у зіставленні видобутку та попиту, що на сьогодні у Великобританії становить близько 8 млн тон на рік. Значна різниця між потребами та власним видобутком покривається імпортом, в тому числі з США.
Зараз залишається ще декілька відносно невеликих вугільних кар’єрів у Шотландії та Уельсі, однак, плани на їхню зупинку вже існують і мають втілитись у життя до кінця 2022 року.
Варто відмітити, що англійська вугільна промисловість завжди була проблемною — страйки та протести 80-х та жорстка реакція на них зробили Маргарет Тетчер відомою на увесь світ.
Процес закриття вугільної промисловості у Великобританії є цікавим, перш за все, через заплановане закриття українських вугільних шахт.

Замовити

Якщо Ви бажаєте зробити попередні розрахунки ефективності співпраці, будь ласка заповніть та надішліть форму. Наші спеціалісти зв'яжуться з Вами найближчим часом. Дякуємо.

Повідомлення надіслано
*
Ім'я
*
Телефон
*
Поле обов'язковe