Відновлювана енергетика в Україні і світі. Сьогодення та прогнози.

Незважаючи на всі незгоди цього року, вельми непогані результати роботи демонстрували як незалежні постачальники електроенергії, так і відновлювана енергетика. Фактично, за 2020 рік більш як вдвічі виросла екологічна генерація електроенергії.
Якщо казати за точні цифри, то 10 місяців 2020 року дали українським енергосистемам більш як 9,5 млрд кВт⋅год “зеленої” електроенергії що більше за тогорічні 4,5 млрд на 110%. Це дозволило досягти фактичної частини у 8% від загальної структури української енергетики, ще на крок наблизившись до масштабів генерації АЕС та ТЕС.
Зрозуміло, що на цьому розвиток “зеленої” енергетики не зупиниться — як в Україні, так і по всьому світі наявна тенденція на постійне пришвидшення приросту відновлюваної енергетики. Цей рік вже на 4% перевищив досягнення минулого року у питанні зведення нових СЕС, а наступний рік, за прогнозами, має продемонструвати рекордні 10% додаткового пришвидшення приросту нових потужностей.
Наразі, відновлювані джерела електроенергії складають 90% всіх нових потужностей генерації.

Попередні новини
Замовити

Якщо Ви бажаєте зробити попередні розрахунки ефективності співпраці, будь ласка заповніть та надішліть форму. Наші спеціалісти зв'яжуться з Вами найближчим часом. Дякуємо.

Повідомлення надіслано
*
Ім'я
*
Телефон
*
Поле обов'язковe