В Україні подорожчає електроенергія

Національний регулятор планує для обленерго перехід на стимулююче регулювання. Це дозволить залучити більше інвестицій у галузь. Однак і тариф на електроенергію до 2021 року неминуче зросте. Впроваджувати новий підхід, за словами очільника НКРЕКП, збираються через місяць. На брифінгу Валерій Тарасюк зазначив:

“Іншого шляху у нас немає… У нас зношені мережі. Їх потрібно оновлювати. У нас підхід, що на нову базу ставка дохідності має бути реальна і вигідна для залучення інвестицій. Вкладайте – і ось вам 15-17%. Справді велика ставка. На стару базу повинна бути мінімальна ставка, але вона також дає прибутковість”.

Зараз комісія готує нормативні документи для розподілу ставок на стару і нову базу активів обленерго. Зростання амортизаційної частки у тарифі будуть штучно обмежувати та розтягувати на декілька років, щоб подорожчання для населення було м’яким та безболісним.

Джерело https://znaj.ua/society/294807-ukrajinciv-poperedili-pro-podorozhchannya-elektroenergiji-koli-i-chomu-zrostut-tarifi

 

Попередні новини
Замовити

Якщо Ви бажаєте зробити попередні розрахунки ефективності співпраці, будь ласка заповніть та надішліть форму. Наші спеціалісти зв'яжуться з Вами найближчим часом. Дякуємо.

Повідомлення надіслано
*
Ім'я
*
Телефон
*
Поле обов'язковe