В планах “Енергоатому” робота до кінця зими на 11 енергоблоках

Після успішного (з другої спроби) запуску енергоблоку №2 Хмельницької АЕС, “Енергоатом” оприлюднив свої найближчі плани. До кінця зимового періоду електроенергія буде генеруватися 11 підключеними енергоблоками потужністю близько 10650 МВт.
“Доопрацюємо зимовий період усіма одинадцятьма енергоблоками, це близько 10650 МВт, і після цього, вже з березня, коли очікується профіцит електроенергії, будемо виводити блоки в ремонти”, — сказав тимчасовий голова компанії, додавши, що такої потужності АЕС буде досить для забезпечення споживання електроенергії.
Окремо відмічається, що на найближчі роки НАЕК розробила ремонтну програму з таким розрахунком, щоб в ремонті одночасно було не більше двох-трьох енергоблоків.
Зараз в роботі знаходяться 11 з 15 енергоблоків чотирьох діючих АЕС України. На блоці №3 Рівненської АЕС триває 94-а доба капітального планового ремонту, на блоці №3 Південно-Української АЕС — 44-а доба середнього планового ремонту, на блоці №1 Рівненської АЕС — 25-а доба середнього планового ремонту, на блоці № 1 Запорізької АЕС — 24-а доба середнього планового ремонту.

Попередні новини
Замовити

Якщо Ви бажаєте зробити попередні розрахунки ефективності співпраці, будь ласка заповніть та надішліть форму. Наші спеціалісти зв'яжуться з Вами найближчим часом. Дякуємо.

Повідомлення надіслано
*
Ім'я
*
Телефон
*
Поле обов'язковe