Укренерго залучає 136 млн євро на реконструкцію підстанцій

Верховна Рада ратифікувала Гарантійну угоду між Україною та Європейським інвестиційним банком (ЄІБ). Це дозволить залучити 136 млн євро інвестицій від ЄІБ на комплексну реконструкцію 12 підстанцій (ПС) НЕК «Укренерго» в чотирьох областях України за проектом «Програма підвищення надійності підстанцій».

В рамках проекту передбачена заміна основного обладнання та повна автоматизація підстанцій:

  • ПС 330 кВ «Нікопольська», «Прометей», «Південна», «Першотравнева», «Каменська», «Дніпровська», «Павлоградська», «Гірська» в Дніпропетровській області;
  • ПС 330 кВ «Мелітопольська» і «Запорізька» в Запорізькій області;
  • ПС 330 кВ «Кварцит» в Кіровоградській області;
  • ПС 750 кВ «Південнодонбаська» на півдні Донецької області.

У НЕК відзначили, що реконструкція виведе об’єкти «Укренерго» на технологічно новий рівень управління, що відповідає вимогам надійності та безпеки системи передачі, які діють в європейському об’єднанні системних операторів ENTSO-E, синхронізація з котрою є стратегічною метою компанії.

«Програма підвищення надійності підстанцій» є складовою комплексної програми автоматизації підстанцій, яка передбачає реконструкцію всіх підстанцій, які експлуатує компанія, з впровадженням автоматизованої системи управління технологічними процесами.

Попередні новини
Замовити

Якщо Ви бажаєте зробити попередні розрахунки ефективності співпраці, будь ласка заповніть та надішліть форму. Наші спеціалісти зв'яжуться з Вами найближчим часом. Дякуємо.

Повідомлення надіслано
*
Ім'я
*
Телефон
*
Поле обов'язковe