“Укренерго” виграло касацію у справі про скасування тарифів на передачу і диспетчеризацію в 2019

Колегія суддів Касаційного адміністративного суду Верховного суду задовольнила касаційну скаргу НЕК “Укренерго” і регулятора НКРЕКП в справі за позовом Нікопольського заводу феросплавів про скасування тарифів на передачу електроенергії та диспетчеризацію в другому півріччі 2019 року.
Згідно з повідомленням прес-служби НЕК “Укренерго”, зокрема, колегія суддів прийшла до висновку, що суд першої інстанції розглянув справу за позовом НЗФ з грубим порушенням обов’язкових для виконання приписів процесуального закону. У зв’язку з цим колегія Касаційного адмінсуду повернула справу на новий розгляд до Окружного адміністративного суду міста Києва. “Укренерго” звернуло увагу учасників ринку, що в зв’язку з прийнятими рішенням на даний момент немає підстав для повернення грошових коштів, сплачених за послуги з передачі та диспетчеризації або для здійснення перерахунку відповідних платежів.
“Укренерго” закликає всіх учасників ринку сумлінно ставитися до своїх зобов’язань по оплаті наданих “Укренерго” послуг з передачі електроенергії і диспетчерського управління, а всі зацікавлені сторони — долучитися до пошуку і обговорення всіх можливих рішень, які дозволять усунути негативний вплив на фінансовий стан системного оператора і тим самим запобігти новим ускладнення в роботі електроенергетичного ринку “, — резюмували в компанії.
“Укренерго “здійснює експлуатацію магістральних і міждержавних ліній електропередачі, а також централізовану диспетчеризацію об’єднаної енергосистеми країни. НЕК належить державі в особі Міністерства фінансів.

Попередні новини
Замовити

Якщо Ви бажаєте зробити попередні розрахунки ефективності співпраці, будь ласка заповніть та надішліть форму. Наші спеціалісти зв'яжуться з Вами найближчим часом. Дякуємо.

Повідомлення надіслано
*
Ім'я
*
Телефон
*
Поле обов'язковe