Українські АЕС. Сьогодення та перспективи

Зараз ситуація навколо українських АЕС помітно краща за ту, що була на початку зими, однак, ще залишаються питання, які потребують вирішення. На сьогоднішній день у роботі 11 енергоблоків і Енергоатом запевняє, що так буде щонайменше до кінця сезону підвищеного попиту.
Для надійного постачання електроенергії за низькими цінами важливо забезпечувати постійне підключення до мережі достатньої кількості енергоблоків. Це питання Енергоатом обіцяє закрити введенням оновленого графіку ремонтів, що передбачає одночасний ремонт не більш як трьох енергоблоків.
Чому ще якісна робота АЕС є настільки важливою? Перш за все тому, що відповідність цієї важливої частини енергетичної системи світовим стандартам є однією із ключових віх для інтеграції в ENTSO-E, одночасно з сертифікацією Укренерго. Все це є абсолютно необхідним для дотримання оголошених раніше термінів проведення інтеграції у 2023 році.
На додаток до цього варто зазначити, що Міненерго розраховує на прискорення добудови енергоблоків №3 і №4 Хмельницької АЕС та початок реалізації проекту енергоблоку №5 Рівенської АЕС.
Фактично, саме будівництво нових енергоблоків АЕС зараз поступово стає найбільш реалістичним трендом у плані екологічності та зменшення вуглецевих викидів, про що свідчать недавні заяви Біла Гейтса. Принаймні, доки не буде винайдено дійсно ефективний та достатньо недорогий спосіб тимчасового зберігання енергії, що дозволить використовувати ВДЕ як основний засіб генерації.

Попередні новини
Замовити

Якщо Ви бажаєте зробити попередні розрахунки ефективності співпраці, будь ласка заповніть та надішліть форму. Наші спеціалісти зв'яжуться з Вами найближчим часом. Дякуємо.

Повідомлення надіслано
*
Ім'я
*
Телефон
*
Поле обов'язковe