Україна приєднається до енергетичної системи Європи

Під час Години запитань до уряду Віталій Шубін, замміністра енергетики та захисту навколишнього середовища, повідомив, що Україна зможе приєднатися до європейської енергетичної системи напротязі наступних трьох років. Але для цього необхідно створити технічні та економічні передумови. Зараз, на його думку, від`єднання від енергосистеми Росії неможливе.

“Всі повинні розуміти незалежно від того, чи є правка до закону, чи нема, технічний імпорт (з Російської Федерації) існує, він передбачений відповідними угодами між операторами систем України та Росії”, – сказав замміністра.

Однак повне об`єднання з енергетичними системами Європи є одним з головних пріоритетів уряду. Розширення синхронної зони за рахунок включення нашого ринку є складовою забезпечення інтеграції ринку електроенергії України у внутрішній енергетичний ринок Євросоюзу, в якому вже нараховується 41 системний оператор та 34 держави-учасниці.

Попередні новини
Замовити

Якщо Ви бажаєте зробити попередні розрахунки ефективності співпраці, будь ласка заповніть та надішліть форму. Наші спеціалісти зв'яжуться з Вами найближчим часом. Дякуємо.

Повідомлення надіслано
*
Ім'я
*
Телефон
*
Поле обов'язковe