Ціни на LPG б’ють рекорди:

чи зросте попит на автогаз та газомобілі

Поки що автогаз дешевшає. Але чи знижуватиметься вартість палива надалі? І до яких наслідків призведе такий цінопад? Доки тривають суперечки щодо можливої шкоди зрідженого газу для двигуна, водії все одно продовжують встановлювати газобалонне обладнання на авто. За різними підрахунками зараз в Україні до мільйона транспортних засобів із ГБО. Їх кількість продовжує зростати, в тому числі і через зниження цін на газ. Зараз літр LPG на вітчизняному ринку в середньому коштує 10,5 ₴. Тобто з осені паливо подешевшало більше ніж на п’ять гривень. Зазвичай автогаз був дешевшим за бензин А-95 на 50%. А тепер він коштує втричі менше.

Динаміка цін на автогаз, дизель та бензин

Слід зазначити, що попит на LPG стабільно зростає останні шість років. За вказаний період український ринок автогазу зріс удвічі. Наприкінці літа 2017 року ажіотаж навколо LPG спричинив різкий стрибок цін на бензин. Але тенденція до переформатування ринку тоді загальмувалася через нерозвинутість інфраструктури, і ціни на автомобільний газ поступово відкотилися до попереднього рівня. Консалтингова група “А-95” прогнозувала, що за рік попит на цей вид пального зросте на 10%, і продажі досягнуть 1,75 млн т. Швидше за нас в регіоні зростають лише польський та турецький ринки.

Восени 2018 року обвал цін на автогаз повторився. До листопада LPG подорожчав до 16,3 ₴ за літр, а вже в грудні коштував 14,6 ₴. Поступове зниження вартості тривало до лютого 2019. Ціна тоді досягла рекордного мінімуму – 10,45 ₴ за літр. До червня літр автогазу на заправках поступово подорожчав до 13,65 ₴, а до серпня подешевшав до 11,36 ₴. Тогорічні прогнози були менш оптимістичні: продажі LPG зростатимуть, але не так швидко. Планувалося, що споживання буде на рівні 1,85 млн т.

Останні два роки ціни на дизпаливо та бензин теж зменшувалися, але повільніше. Так, за січень-лютий поточного року автомобільний газ подешевшав на 13%, дизельне пальне – на 3,22%, бензин марки А-95 – на 2,72%. Різниця у динаміці з листопада 2018 року, коли вартість LPG досягла максимуму, – менш разюча. За останні 16 місяців вартість бензину зменшилася з 32,82 ₴ до 26,47 ₴ за літр, або на 19%. Дизпаливо подешевшало на 20%: з 32,45 до 25,88 гривень за літр. Ціни на автомобільний газ за цей же період знизилися на 22,8%.

Причини подешевшання автомобільного газу

Розбіжність у вартості нафтопродуктів продиктована декількома чинниками. Через значну долю експорту з РФ та Білорусі вітчизняний ринок і досі залежний від тамтешніх тенденцій. Цікаво, що зміни на європейському ринку зрідженого газу жодного впливу на Україну не мають. Зниження цін відбувається нерівномірно і через внутрішню боротьбу “білих” та “сірих” трейдерів. Нелегальні або напівлегальні заправки можуть дозволити собі продавати паливо дешевше, адже не сплачують податки. Усім іншим доводиться знижувати ціни для підтримки споживацького інтересу.

Постачальники газу враховують і сезонність. LPG краще купують влітку. А дизельне пальне та бензин користуються попитом цілий рік. Загострення конкуренції, що призводить до цінових коливань, традиційно спостерігається на початку року, коли попит на пальне найнижчий. Саме це ми і спостерігаємо зараз. Експерти прогнозують, що найближчим часом стрімкого подорожчання автогазу не буде. Надалі ціни продовжуватимуть повільно знижуватися. Але чи призведе це до зростання попиту на автомобілі з ГБО?

Чи збільшиться частка газомобілів на авторинку

Аналіз статистики продажів нових авто у першому півріччі 2019 року демонструє парадоксальну ситуацію: автогаз дешевшає, а попит на моделі з ГБО впав на 12%. За інформацією AUTO-Consulting, українці частіше купують гібриди та електрокари, ніж машини на газу. Частка останніх на ринку нових автомобілів складає лише 5,3%. Встановлювати ж газобалонне обладнання на нову машину більшість не ризикує, щоб не втрачати гарантію від виробника.

Загалом же у січні-лютому, як повідомляє Асоціація автовиробників України, в країні зареєстровано 3,7 тис. легкових авто з ГБО. 95% – це старі моделі з-за кордону переважно таких марок, як “Шкода”, “ Хюндай”, “Фольксваген”, “Опель”, “Рено”. Серед нових газомобілів переважають бренди “Рено”, “Фольксваген”, “Хюндай”, “Міцубісі” та “Фіат”. Тенденція до зростання кількості авто з ГБО триває 12 років, але масової модернізації транспортних засобів експерти все ж не чекають. А поки що уряд планує упорядкувати ринок, посиливши найближчим часом контроль за правильністю установки газобалонного обладнання. І автовласники в основному підтримують таку ініціативу.

Підсумуємо. Ціни на паливо знижуються майже рік, але з різною динамікою. Зараз автогаз майже втричі дешевший за бензин. Загалом же вартість нафтопродуктів на заправках залежить від перебігу внутрішньоринкової конкуренції, ситуації на ринках основних імпортерів та сезонного попиту. Не дивлячись на стабільне зниження вартості LPG, кількість автомобілів з газобалонним обладнанням в Україні зростатиме повільніше через економічну рецесію.

Попередні новини
Замовити

Якщо Ви бажаєте зробити попередні розрахунки ефективності співпраці, будь ласка заповніть та надішліть форму. Наші спеціалісти зв'яжуться з Вами найближчим часом. Дякуємо.

Повідомлення надіслано
*
Ім'я
*
Телефон
*
Поле обов'язковe