Тільки інтеграція. Чекаємо на 2023

Синхронізація української енергосистеми з європейською неминуче відбудеться в 2023 році, упевнений глава правління НЕК “Укренерго” Володимир Кудрицький.
“Синхронізація української енергосистеми з європейською в 2023 року відбудеться. Крапка”, – сказав він під час круглого столу First Energy Storage Day в Києві 20 травня, присвяченого відкриттю системи накопичення енергії (СНЕ) 1 МВт.
При цьому він зазначив, що питання впровадження СНЕ безпосередньо впливає на роботу енергосистеми після синхронізації.
“Питання в тому, як ми будемо жити після синхронізації. Якщо наша система буде мати додаткову гнучкість, це буде означати, що ми більшою мірою будемо розкривати потенціал об’єднання української і європейської енергосистем, зможемо виробити і експортувати більше електроенергії, запропонувати споживачеві більш гнучкий графік споживання і конкурентоспроможні ціни “, – роз’яснив він необхідність розвитку ринку СНЕ.
За словами голови правління НЕК “Укренерго”, після синхронізації питання “технологій СНЕ і цього виду учасників ринку” буде вирішальним.
Заступник міністра енергетики Максим Немчінов зазначив, що міністерство з нетерпінням очікує перших результатів діяльності СНЕ, щоб оцінити можливість масштабування таких проектів в Україні.
Він також висловив надію, що найближчим часом буде законодавчо врегульовано питання діяльності таких СНЕ, виходячи з наявності декількох відповідних законопроектів.

Попередні новини
Замовити

Якщо Ви бажаєте зробити попередні розрахунки ефективності співпраці, будь ласка заповніть та надішліть форму. Наші спеціалісти зв'яжуться з Вами найближчим часом. Дякуємо.

Повідомлення надіслано
*
Ім'я
*
Телефон
*
Поле обов'язковe