Тенденції світового енергетичного ринку на прикладі великої компанії

Якщо якась компанія є найбільшою в Європі та другою у світі, будь-які її дії будуть непогано демонструвати реальне положення у відповідному секторі бізнесу. Так, мова зараз йде про Сіменс — міжнародний концерн з історією у більш ніж півтора століття. Що ж з цією компанією зараз відбувається такого, що має зацікавити кожного споживача та постачальника електроенергії?

Новина перша: Сіменс та турбіни

Ще не так давно теплові електростанції, газові та вугільні, були безальтернативними варіантами для генерації електроенергії. Їх регулярно будували та модернізували, що гарантовано забезпечувало замовленнями компанії, котрі виробляли сучасні турбіни. Звичайно, лідером у цій галузі були саме Siemens, але на сьогоднішній день виробництво обладнання для теплових електростанцій вже винесено у окрему дочірню компанію з можливим повним закриттям у майбутньому.

Чому так сталося? Перш за все, через значне прискорення процесу декарбонізації економіки по всьому світі. Накопичення екологічних проблем зробило відкриття нових вугільних чи газових електростанцій недоцільним, а це вже викликало значне скорочення виробництва турбін.

Новина друга: Сіменс та сонячні електростанції

Siemens та Green Investment Group спільно створюють нове підприємство з розвитку енергетики — Calibrant Energy, яке пропонує комплексні рішення на місці “Енергія як послуга” (EaaS). Використовуючи модель EaaS, Calibrant розробить енергетичні рішення на місці, які прагнуть забезпечити негайну економію витрат, визначеність витрат, стійкість та недороге збільшення енергосистеми. Технології включатимуть сонячну енергію, інтегровані сонячно-акумуляторні рішення, гібридні системи, автономні акумулятори, мікромережі, комбіноване тепло та електроенергію, а також модернізацію централізованого опалення та охолодження.

Фактично, це означає, що один з найбільших гігантів світової економіки зробив реальну ставку на відновлювану енергетику, відмовляючись, в той же час, від традиційних напрямків. Це виглядає як достовірний прогноз, що рекомендує звертати увагу на незалежних постачальників електроенергії, тісно пов’язаних з сонячною енергетикою.

Попередні новини
Замовити

Якщо Ви бажаєте зробити попередні розрахунки ефективності співпраці, будь ласка заповніть та надішліть форму. Наші спеціалісти зв'яжуться з Вами найближчим часом. Дякуємо.

Повідомлення надіслано
*
Ім'я
*
Телефон
*
Поле обов'язковe