Своєчасне виведення у ремонт енергоблоку №3 Запорізької АЕС

Як повідомляє прес-служба атомної електростанції, третій енергоблок ЗАЕС виведено у ремонт з 00.02 16 березня.
Таким чином, зараз в роботі знаходяться 11 з 15 енергоблоків чотирьох діючих АЕС України. На блоці №3 Південно-Української АЕС триває 73-а доба середнього планового ремонту, на блоці №1 Запорізької АЕС – 53-а доба середнього планового ремонту, на блоці №2 Рівненської АЕС – 13-а доба капітального планового ремонту.
Показники, що характеризують радіаційний, протипожежний та екологічний стан на проммайданчиках усіх АЕС країни, знаходяться в межах норми.
Зараз, коли у енергосистемі України почався профіцит генерації електроенергії, який доводиться долати примусовими обмеженнями, такий ремонт є своєчасним, адже дозволяє скоротити витрати на компенсацію для ВДЕ. Такі обмеження є одним із найдорожчих варіантів балансування енергосистеми. В той же час, найбільш оптимальним способом збалансувати енергосистему і уникнути обмежень ВДЕ і АЕС для України є посилення гнучкості енергосистеми шляхом якнайшвидшого залучення інвестицій в споруду високоманевреної генерації і систем накопичення електроенергії.

Попередні новини
Замовити

Якщо Ви бажаєте зробити попередні розрахунки ефективності співпраці, будь ласка заповніть та надішліть форму. Наші спеціалісти зв'яжуться з Вами найближчим часом. Дякуємо.

Повідомлення надіслано
*
Ім'я
*
Телефон
*
Поле обов'язковe