Ситуація з електроенергією стабілізується

В українській енергосистемі в середині поточного тижня почали з’являтися перші ознаки, що свідчать про майбутню стабілізації роботи галузі в плані зниження дефіциту електроенергії і вугілля на складах ТЕС.
За повідомленням Всеукраїнської енергетичної асамблеї, 18 лютого вперше за останні три місяці був зафіксований приріст запасів вугілля з 300 до 304 тис. тонн в умовах максимального споживання е/е в енергосистемі 17 лютого з початку місяця на рівні 23,4 МВт.
Ще один позитивний фактор – збільшення виробництва е/е на ГЕС і ГАЕС внаслідок рясних снігопадів в лютому і підвищення водності Дніпра.
Навантаження “Укргідроенерго” вночі — 450 МВт. На піку — 3600 МВт. В умовах прогнозування “великої” води саме час подумати, як уникнути “несумісних режимів” в нічний час.
У свою чергу, як заявив на цьому тижні голова правління ПрАТ НЕК “Укренерго” Володимир Кудрицький, у другій половині березня – квітні, дефіцит е/е в українській енергосистемі зміниться її профіцитом внаслідок збільшення запасів вугілля, ремонтів енергоблоків ТЕС і збільшення виробництва е/е на електроустановках з поновлюваними джерелами енергії.
Згідно з прогнозом граничних значень імпорту електроенергії в Об’єднану енергосистему України (ОЕС) з Білорусі та Росії на 22-28 лютого НЕК “Укренерго”, імпорт е/е досягне своїх мінімальних граничних значень 27-28 лютого на рівні 200-600 МВт потужності в залежності від часу доби.

Попередні новини
Замовити

Якщо Ви бажаєте зробити попередні розрахунки ефективності співпраці, будь ласка заповніть та надішліть форму. Наші спеціалісти зв'яжуться з Вами найближчим часом. Дякуємо.

Повідомлення надіслано
*
Ім'я
*
Телефон
*
Поле обов'язковe