Ще один крок на шляху подолання проблеми з запасами вугілля

Вугілля на “Центренерго” буде поставлятися з державних шахт за прямими договорами, минаючи посередників, заявив глава Міненерго.
“На сьогоднішній нараді з “Центренерго” і Фондом держмайна, який є його формальним власником, а потім на онлайн зустрічі з держшахтами ми погодили, як вугілля буде поставлятися на “Центренерго” за прямими договорами. Те вугілля, яке вимагає збагачення, також через стовідсотково державну компанію буде поставлятися на збагачувальні комбінати, оскільки вони знаходяться в приватній оренді”, — було сказано на засіданні комітету Ради з питань енергетики та житлово-комунальних послуг 4 березня.
Відповідаючи на питання про погашення боргів, зокрема, перед шахтою “Надія”, було зазначено, що як тільки вступить в силу закон про відновлення повноважень в.о., буде відразу ж підписано документи, необхідні для того, щоб “держпідтримка для шахт з бюджету була реалізована і гроші надійшли”.
Нагадаємо, Рада підтримала з пропозиціями президента закон про відновлення проведення конкурсів на посади державної служби, які були припинені через пов’язаний з COVID-19 карантин, і про відновлення повноважень виконуючих обов’язки міністрів.

Попередні новини
Замовити

Якщо Ви бажаєте зробити попередні розрахунки ефективності співпраці, будь ласка заповніть та надішліть форму. Наші спеціалісти зв'яжуться з Вами найближчим часом. Дякуємо.

Повідомлення надіслано
*
Ім'я
*
Телефон
*
Поле обов'язковe