Ще один блок АЕС у ремонті. Тепер Хмельницька

Хмельницька АЕС в 00:00 середи відключила перший блок від енергосистеми країни для проведення капітального планового ремонту тривалістю 127 діб.

Як повідомила прес-служба станції, на ранок середи в роботі знаходяться 12 з 15 енергоблоків чотирьох діючих АЕС України. На блоці №3 Запорізької АЕС триває 44-а доба середнього планового ремонту, на блоці №6 Запорізької АЕС – 11-а доба капітального планового ремонту.

Показники, що характеризують радіаційний, протипожежний та екологічний стан на проммайданчиках усіх АЕС країни, знаходяться в межах норми.

Згідно з оновленим Міністерством енергетики в середині квітня план-графіку ремонтів блоків генкомпаній на 2021 рік, також найближчим часом, 2 травня, планується вивести в середній ремонт блок №5 Запорізької АЕС.

Хмельницька АЕС у складі двох енергоблоків (ВВЕР-1000) загальною потужністю 2000 МВт розташована в Нетішині (Хмельницька обл.).

Попередні новини
Замовити

Якщо Ви бажаєте зробити попередні розрахунки ефективності співпраці, будь ласка заповніть та надішліть форму. Наші спеціалісти зв'яжуться з Вами найближчим часом. Дякуємо.

Повідомлення надіслано
*
Ім'я
*
Телефон
*
Поле обов'язковe