Результати засідання Антикризового штабу

Мінекоенерго затвердив новий енергобаланс та запропонував низку антикризових заходів. Перше засідання штабу з питань енергетики відбулося 30 квітня. Виконуюча обов’язки міністра Ольга Буславець повідомила, що довелось переглянути прогнозний енергобаланс на 2020 рік. Для виведення галузі з системної кризи міністерство пропонує:

  • укласти меморандум з інвесторами про зниження “зеленого” тарифу;
  • призупинити будівництво нових об’єктів сонячної та вітрової генерації;
  • перейти на аукціонну систему підтримки;
  • надати оператору системи передачі право безоплатних обмежень “зеленої” генерації протягом визначеної кількості годин.

На основі оновленого балансу електроенергії Мінекоенерго збирається переглянути паливний баланс, і визначитися з кількістю вугілля, потрібного для ТЕС. Будуть усунуті адміністративні обмеження на ринку електроенергії, вдосконалена система ПСО (покладання спеціальних обов’язків). Міністерство звернеться до Верховної Ради з рекомендацією ухвалити три законопроекти, що дозволять погасити заборгованість перед “Укренерго” та “Енергоатомом”, виділити 200 млн євро на підвищення безпеки експлуатації атомних енергоблоків.

Джерело https://censor.net.ua/ua/news/3192661/reforma_pso_ta_znyjennya_zelenogo_taryfu_plany_antykryzovogo_shtabu

Попередні новини
Замовити

Якщо Ви бажаєте зробити попередні розрахунки ефективності співпраці, будь ласка заповніть та надішліть форму. Наші спеціалісти зв'яжуться з Вами найближчим часом. Дякуємо.

Повідомлення надіслано
*
Ім'я
*
Телефон
*
Поле обов'язковe