Реакція європейського газового ринку на перші морози

Як свідчать дані торгів, спотові ціни газу на голландському хабі TTF (контракт «на добу наперед») з поставкою в понеділок виросли до $ 199,7 за тисячу кубометрів у порівнянні з попереднім локальним максимумом в $ 194,9 на торгах з поставкою в п’ятницю.
Це є найвищою позначкою за майже два роки, з початку березня 2019. Зараз у Європі активно витрачаються запаси газу зі сховищ і динаміка цього процесу демонструє ймовірність відбору з ПСГ 20 млрд м³ газу, що буде другим найбільшим результатом після рекордного відбору у січні 2017, коли ПСГ було спустошено на 24 млрд м³.
Постачальники газу у період закачування працювали з цінами близько $82 за 1000м³ і поточні ціни на газ є непоганим стимулом до його продажу з отриманням максимально можливого прибутку. При цьому, рівень заповненості європейських ПСГ дозволяє гарантувати повну енергетичну безпеку, незалежно від погодних факторів поточної зими.

Попередні новини
Замовити

Якщо Ви бажаєте зробити попередні розрахунки ефективності співпраці, будь ласка заповніть та надішліть форму. Наші спеціалісти зв'яжуться з Вами найближчим часом. Дякуємо.

Повідомлення надіслано
*
Ім'я
*
Телефон
*
Поле обов'язковe