Промисловці України припускають можливість зупинення виробництва в разі збільшення тарифів на електрику

Про особливу небезпеку підвищення тарифів на електроенергію у сучасних реаліях заявив президент Союзу хіміків України Олексій Голубов.
Очікуване збільшення ціни електроенергії за рахунок підвищення тарифу на передачу створить небезпеку для продовольчої ситуації, адже за фактом нерентабельності зупиняться хімічні підприємства, що є основними постачальниками мінеральних добрив. Перш за все, така ситуація склалась через те, що українські хімічні підприємства й так мають рентабельність близько 1,3%. Фактично, це є межею збитковості, а значить, будь-яке збільшення витрат призведе до автоматичного припинення роботи.
Зважаючи на попередні подібні заяви представників гірничої та металургійної галузей, а також “Укрзалізниці”, можна дійти простого висновку, що збільшення тарифу на передачу електроенергії ще більше погіршить ситуацію у енергетичному секторі, стрімко знизив попит на електроенергію.

Попередні новини
Замовити

Якщо Ви бажаєте зробити попередні розрахунки ефективності співпраці, будь ласка заповніть та надішліть форму. Наші спеціалісти зв'яжуться з Вами найближчим часом. Дякуємо.

Повідомлення надіслано
*
Ім'я
*
Телефон
*
Поле обов'язковe