Прогнози по газу від Міжнародного енергетичного агентства

Згідно даних щорічного докладу World Energy Outlook, цьогорічне падіння попиту на газ має бути рекордним за весь час його активного використання.
За прогнозом Міжнародного енергетичного агентства, до кінця 2020 року загальне падіння попиту на газ має скласти 3%. В наступні роки буде очікуватись поступове зростання попиту з досягненням на 2030 рік на 15% вищого попиту, аніж у 2019 році. Такі прогнози було опубліковано сьогодні, 13 жовтня.
В рамках щорічного докладу також було вказано, що попит на газ виявився більш стійким до ефектів коронавірусної кризи, аніж нафта чи вугілля. Так, використання цього енергоносія у будівельній сфері значно більше залежало від погоди, а зниження його використання у комерційній діяльності було скомпенсовано збільшенням побутового споживання.
Майбутнє зростання попиту на газ пов’язується, в першу чергу, з країнами, що знаходяться в процесі формування ринку та розвитку економіки. Перш за все, це Індія та Китай, що мають забезпечити близько 45% збільшення попиту на газ.
Звичайно, варто одразу відмітити, що реальна ситуація зі зростанням попиту на газ буде у значній мірі залежати від екологічної політики конкретних країн та від залучення інвестицій у цю сферу.

Попередні новини
Замовити

Якщо Ви бажаєте зробити попередні розрахунки ефективності співпраці, будь ласка заповніть та надішліть форму. Наші спеціалісти зв'яжуться з Вами найближчим часом. Дякуємо.

Повідомлення надіслано
*
Ім'я
*
Телефон
*
Поле обов'язковe