Природний газ — лакмусовий папірець для енергетичної сфери

Своєчасне виявлення проблеми — половина її вирішення. На які саме проблеми може вказати сучасний стан на ринку природного газу? Перш ніж перейти до фактичних проблем, варто оглянути поточну ситуацію з газом.
За перший тиждень лютого, що нагадав про зиму морозами, з’явилося одразу дві цікаві новини про запаси газу у ПСГ — рекордні обсяги в українських ПСГ та наполовину вичерпані європейські ПСГ. Здавалося б, новини непогані та перспективні, однак, якщо проаналізувати причини такого співвідношення, результат вийде вже не таким приємним.
Звичайно, останні дві зими були, м’яко кажучи, не надто холодними, однак, нещодавня проблема з запасами вугілля мала б не дати шансу для рекордних запасів. Чому ж цього не сталося?
Перш за все, тому, що переважна більшість ТЕС, на яких виник, можливо штучно, дефіцит вугілля належать одному власнику та “раптово” почали ламатися, виходячи на аварійний ремонт замість генерації електроенергії з газу.
Так, прайс-кеп, що зараз існує, робить генерацію на газі, м’яко кажучи, не надто прибутковою, однак, це питання потрібно вирішувати законними шляхами, а не “ремонтами” посеред зими.
Таким от чином природний газ став індикатором для “токсичної” поведінки власників багатьох ТЕС.

Попередні новини
Замовити

Якщо Ви бажаєте зробити попередні розрахунки ефективності співпраці, будь ласка заповніть та надішліть форму. Наші спеціалісти зв'яжуться з Вами найближчим часом. Дякуємо.

Повідомлення надіслано
*
Ім'я
*
Телефон
*
Поле обов'язковe