Поточна ситуація з вугіллям і ТЕС

Нестача вугілля на складах ТЕС все ще залишається небезпечним фактором, що змушує вдаватися до низки непопулярних рішень. Як довго ще буде продовжуватись така ситуація та чи можна закрити цю “дірку” власними шахтами?
Станом на 1 лютого значно менші за норму запаси вугілля було помічено на складах семи ТЕС, що є особливо дивним з урахуванням запасів на початку опалювального сезону — рекордних, вдвічі більших за тогорічні. Останній факт прямо вказує на те, що причини поточної ситуації лежать не у особливо холодній погоді чи інших природних явищах, а виключно у недбалому, чи, що більше схоже на правду, злочинному керівництві.
Втім, розслідування ситуації є роботою для спеціальної комісії, в той час як споживачів більш цікавить питання можливості вирішення проблеми прямо зараз. Що ж можуть запропонувати стандартні канали постачання вугілля?
У січні вугледобувні підприємства України видобули 2,576 млн т вугілля, перевиконавши план на 106%. При цьому, це на 2,3% менше, ніж у січні 2020 року. Про це повідомляє Профспілка працівників вугільної промисловості з посиланням на дані Міненерго.
Так, у Донецькій області видобули 1 104 357 тонн вугілля. Державними шахтами Донецького регіону було видобуто 192 960 тонн вугілля. При цьому рівень видобутку вугілля на державних шахтах області, порівняно з плановим завданням, було зменшено на 21 240 тонн.
На підприємствах Міненерговугілля Луганської області видобули 21 455 тонн вугілля. Планове завдання недовиконано на 13 395 тонн.
Вугільне об’єднання Дніпропетровської області ДТЕК Павлоградвугілля в січні 2021 року видобуло 1 336 592 тонн вугілля. Планове завдання недовиконано на 121 608 тонн.
У Львівській області трудовий колектив ДП Львіввугілля видобув 112 817 тонн вугілля. Планове завдання перевиконано на 12 417 тонн палива.
Держпідприємство Волиньвугілля в січні видобуло 1 380 тонн вугілля. Планове завдання виконано на 13%.
Тепер потрібно дивитись на динаміку зміни запасів вугілля на складах ТЕС, щоб знати, чи достатньо буде цих обсягів видобування.

Попередні новини
Замовити

Якщо Ви бажаєте зробити попередні розрахунки ефективності співпраці, будь ласка заповніть та надішліть форму. Наші спеціалісти зв'яжуться з Вами найближчим часом. Дякуємо.

Повідомлення надіслано
*
Ім'я
*
Телефон
*
Поле обов'язковe