Плани на розвиток. Якими мають стати українські енергосистеми до 2030 року?

В нещодавньому документі “Вектори економічного розвитку 2030” було закріплено також і плани розвитку енергетичної системи. Заплановано, загалом, долучити в заявлені терміни понад $40 млрд, з яких на генерацію електроенергії має піти $23 млрд та ще $17 млрд має бути напрямлено на питання передачі та розподілу.
Відповідний документ було презентовано в п’ятницю, 6 листопада, під час презентації результатів фінансового аудиту. Також було відмічено необхідність й надалі сприяти ринковому формуванню вільних цін енергоносіїв з одночасним ефективним субсидіюванням платежів для незахищених верств населення та вирішенням проблем із заборгованістю.
Інвестування у відновлювану енергетику, за очікуваннями, має скласти у цей період $10 млрд з формуванням частки відповідної генерації на рівні 25%. Також розглядається можливість використання зайвої “зеленої” електрики для виробництва водню на експорт у Європу.

Попередні новини
Замовити

Якщо Ви бажаєте зробити попередні розрахунки ефективності співпраці, будь ласка заповніть та надішліть форму. Наші спеціалісти зв'яжуться з Вами найближчим часом. Дякуємо.

Повідомлення надіслано
*
Ім'я
*
Телефон
*
Поле обов'язковe