Озвучено терміни синхронізації енергосистем України і ЄС

Україна повинна синхронізувати свою енергосистему з ЄС протягом трьох років, заявив президент країни.
Раніше глава Міненерго України назвав своїм головним завданням термінове від’єднання від єдиної енергосистеми з Росією і Білорусією і підключення до європейської.
“Ключове завдання для нас — синхронізувати енергетичну систему з європейською протягом наступних трьох років. Це своєрідне “домашнє завдання” для України і Литви. Ми створимо робочу групу для ефективного співробітництва в сфері енергетичної безпеки. Відповідну декларацію сьогодні підписали міністерства енергетики наших країн “, — сказав президент України в ході спільного брифінгу з президентом Литовської Республіки Гітанас Науседа в Києві в четвер.
Згідно з даними на сайті компанії “Укренерго”, з початку лютого Україна відновила імпорт електроенергії з Росії в тестовому режимі. Після аварій на Запорізькій і Курахівської ТЕС 2-3 лютого “Інтер РАО” (російський оператор експорту-імпорту електроенергії) збільшив поставки електрики в Україну більш ніж в два рази, до 500-700 МВт, в рамках договору про аварійну взаємодопомогу. Відновлення імпорту електроенергії з РФ викликало обурення серед політиків, в Раді зажадали заборонити імпорт електрики з РФ.

Попередні новини
Замовити

Якщо Ви бажаєте зробити попередні розрахунки ефективності співпраці, будь ласка заповніть та надішліть форму. Наші спеціалісти зв'яжуться з Вами найближчим часом. Дякуємо.

Повідомлення надіслано
*
Ім'я
*
Телефон
*
Поле обов'язковe