Очікується спрощення підключення до мереж для малого і середнього бізнесу

Згідно повідомлення голови комітету ВР з питань енергетики та житлово-комунальних послуг, зареєстровано законопроект №5009, що має спростити та скоротити процес приєднання споживача до мережі.
Очікується, що впровадження зазначених у цьому законопроекті “єдиного вікна” та можливості проведення приєднання “під ключ” дозволять у 2,5 рази скоротити терміни приєднання. Для початку, такі зміни передбачаються для споживачів до 1 МВт, себто, є напрямленими на малий та середній бізнес.
Варто зазначити, що на сьогоднішній день цей процес займає більш як 280 днів, що є наслідком зависокої бюрократизації процедури.
Згідно з пояснювальною запискою, механізм «єдиного вікна» впроваджується для надання замовниками і розробниками проектної документації на будівництво/реконструкцію мереж електрозабезпечення і електроустановок, заяв, запитів, отримання вихідних даних, інформації та відомостей, необхідних для проектування та будівельно-монтажних робіт, а також для узгодження з задіяними сторонами (органами влади) цієї проектної документації.

Попередні новини
Замовити

Якщо Ви бажаєте зробити попередні розрахунки ефективності співпраці, будь ласка заповніть та надішліть форму. Наші спеціалісти зв'яжуться з Вами найближчим часом. Дякуємо.

Повідомлення надіслано
*
Ім'я
*
Телефон
*
Поле обов'язковe