Підписано Закон про ринок електроенергії України

Президент України Петро Порошенко підписав Закон “Про ринок електричної енергії”, ухвалений Верховною Радою 13 квітня 2017 року. Підписання документу є важливим кроком для переходу на європейську модель енергетичного ринку та спрямований на впровадження норм Третього енергетичного пакету ЄС, у тому числі в питанні розділення компаній за напрямками розподілу і передачі електроенергії. Крім того, створюються ринкові умови для виробників електричної енергії, при цьому ціну встановлюватиме ринок.

Міністр енергетики та вугільної промисловості Ігор Насалик супроводжував президента у поїздці. Коментуючи важливість події для представників ЗМІ, він зазначив, що закон забезпечує демонополізацію та вільну конкуренцію, відкриває можливості для споживачів обирати постачальника електричної енергії. Також міністр повідомив, що утворено робочу групу, яка працює над розробкою вторинного законодавства. “Я дуже конструктивно дивлюся на реалізацію цього закону”. – наголосив міністр.

Попередні новини
Замовити

Якщо Ви бажаєте зробити попередні розрахунки ефективності співпраці, будь ласка заповніть та надішліть форму. Наші спеціалісти зв'яжуться з Вами найближчим часом. Дякуємо.

Повідомлення надіслано
*
Ім'я
*
Телефон
*
Поле обов'язковe