НКРЕКП проводитиме перевірки ТЕС ДТЕК і Центренерго

Кризова ситуація, що склалася навколо запасів вугілля на основних теплових електростанціях, потребувала реакції комісії.
25 січня 2021 року відбулося засідання Комісії у формі відкритого слухання, на якому було прийнято рішення провести позапланові невиїзні перевірки АТ «ДТЕК Дніпроенерго», ПАТ «Донбасенерго», АТ «ДТЕК Західенерго», ПАТ «Центренерго» і ТОВ «ДТЕК Східенерго» щодо забезпечення ними необхідних резервів відповідного палива з метою забезпечення безпеки поставок електричної енергії. Про це зазначається на сайті НКРЕКП.
В Укренерго також відзначили, що за станом на 19.01.2021 запаси вугілля на складах ТЕС енергогенеруючих компаній знизилися до 474 тис. т. Поточні вугільні запаси майже в п’ять разів нижчі за торішні — в цей період 2020 року запаси вугілля становили 2375 тис. т. При щодобових витратах 70-75 тис. т. вугілля вистачить менш ніж на тиждень, що неприпустимо в зимовий період.

Попередні новини
Замовити

Якщо Ви бажаєте зробити попередні розрахунки ефективності співпраці, будь ласка заповніть та надішліть форму. Наші спеціалісти зв'яжуться з Вами найближчим часом. Дякуємо.

Повідомлення надіслано
*
Ім'я
*
Телефон
*
Поле обов'язковe