Невтішні прогнози для “Газпрому”. Аналіз ситуації

2020 рік став важким для всіх постачальників енергоносіїв — падіння виробництва через пандемію COVID-19 та аномально теплий опалювальний період знизили ринковий попит на рекордні 6,5%. Втім, на цьому фоні було відмічено значне зростання долі на європейських ринках основних постачальників зрідженого природного газу — США та Катару.
Найбільших втрат у цій ситуації зазнав саме “Газпром”, що втратив 18% експорту у першому півріччі. На подібне падіння мали вплив не тільки постачальники зрідженого газу, але й конкуренти минулого монополіста за трубопровідним газом — Норвегія, Алжир та Азербайджан.
Незважаючи на очікуване зростання попиту на природній газ у другій половині року, особливого збільшення продажів для “Газпрому” не буде — окрім жорсткої конкуренції, ще одним фактором стримування стане незвично великий обсяг заповненості європейських газосховищ.

Попередні новини
Замовити

Якщо Ви бажаєте зробити попередні розрахунки ефективності співпраці, будь ласка заповніть та надішліть форму. Наші спеціалісти зв'яжуться з Вами найближчим часом. Дякуємо.

Повідомлення надіслано
*
Ім'я
*
Телефон
*
Поле обов'язковe