Названо строки простою четвертого блоку ЗАЕС

Відключений 13 червня через балансові обмеження четвертий блок Запорізької АЕС планується протримати в холодному резерві до 2 липня.
Про це повідомила пресслужба НАЕК «Енергоатом».
Раніше в компанії відзначали, що відключення ЗАЕС-4 в резерв навіть посприяє оптимізації фінансово-економічної діяльності і виробничих процесів в «Енергоатомі» в умовах сформованого до цього значного падіння цін і скорочення попиту на ринку електроенергії.
При цьому балансові обмеження зняті з блоків Рівненської та Південно-Української АЕС.
Раніше повідомлялося, що Запорізька атомна електростанція (АЕС) 13 червня в 6:02 відключила четвертий блок від енергосистеми країни і вивела його в холодний резерв (простій) у зв’язку з балансовими обмеженнями.
Відзначається, що це перша подібна зупинка енергоблоку АЕС з літа 2020 року.
Таким чином, на полудень середи в роботі знаходяться 10 з 15 енергоблоків чотирьох діючих АЕС України. На блоці №6 Запорізької АЕС тривають 60 доба капітального планового ремонту, на блоці №1 Хмельницької АЕС – 50 доба капітального планового ремонту, на блоці №5 Запорізької АЕС – 47 доба середнього планового ремонту, на блоці №2 Південно-Української АЕС – 12 доба середнього планового ремонту.

Попередні новини
Замовити

Якщо Ви бажаєте зробити попередні розрахунки ефективності співпраці, будь ласка заповніть та надішліть форму. Наші спеціалісти зв'яжуться з Вами найближчим часом. Дякуємо.

Повідомлення надіслано
*
Ім'я
*
Телефон
*
Поле обов'язковe