Нафта. Сьогодення та прогнози

Деякі коливання ціни на нафту та конденсат відбулися у серпні — було помічено зростання на 0,5 % до 886,8 грн за тонну. Це ціна, яка використовується для визначення плати за користування надрами. Таку інформацію надало Міністерство розвитку економіки, розмістивши звіт на офіційному сайті.
Подібні відносно незначні коливання добре корелюють з новими довгостроковими прогнозами відносно світових цін на нафту. За оцінкою міжнародного рейтингового агентства Fitch Ratings, максимальні значення збільшення ціни на нафту марок Brent та WTI не мають перебільшити в наступні три роки $3.
Прогнози Brent до 2022 знизилися до $50 за барель проти минулих прогнозів у $55, для WTI — до $47 з $50. Ціни на довгострокову перспективу зараз прогнозуються як $53 та $52 для Brent та WTI відповідно.
Основний вплив на формування майбутніх більш низьких цін мають надати нинішнє високе збереження запасів нафти через пандемію коронавірусу та поступова трансформація енергетичного сектору.
В той же час, короткострокові прогнози на кінець поточного року показали зріст з $35 до $41 для Brent та з $32 до $38 для WTI.

Попередні новини
Замовити

Якщо Ви бажаєте зробити попередні розрахунки ефективності співпраці, будь ласка заповніть та надішліть форму. Наші спеціалісти зв'яжуться з Вами найближчим часом. Дякуємо.

Повідомлення надіслано
*
Ім'я
*
Телефон
*
Поле обов'язковe