Коли очікувати на приватизацію останніх державних ТЕЦ?

За думкою голови Фонду держмайна, держава має зробити цей крок задля залучення приватних інвестицій та погашення боргів перед Нафтогазом.
Він додав, що аргументом на користь виставлення ТЕЦ на продаж є також надходження заявок потенційних покупців, які знають про наявність у кожної з ТЕЦ по 2-3 млрд грн боргів.
«Інвестор купує, модернізує і погашає борги по частинах. Цей варіант краще, тому що в ньому і погашення боргу, і модернізація будуть відбуватися за рахунок приватного інвестора, не держава має це робити », – пояснив глава Фонду.
Нагадаємо, що Фонд державного майна (ФДМ) оголосив про проведення конкурсів з визначення радників в процесі приватизації чотирьох теплоелектроцентралей: АТ «Херсонська ТЕЦ», АТ «Дніпровська ТЕЦ», АТ «Криворізька теплоцентраль» та АТ «Одеська ТЕЦ».
Раніше прем’єр-міністр України заявив, що вважає за краще приватизацію державних ТЕЦ, що знаходяться в управлінні Фонду держмайна (ФДМ) ніж передачу їх в управління «Нафтогазу».
Нагадаємо, що в кінці серпня АМКУ дав дозвіл на передачу шести ТЕЦ, що знаходяться в управлінні ФДМ, в управління НАК «Нафтогаз України». Йдеться про держпідприємства «Сєвєродонецька ТЕЦ» і акціонерні товариства «Одеська ТЕЦ», «Криворізька ТЕЦ», «Херсонська ТЕЦ», «Миколаївська ТЕЦ», «Дніпровська ТЕЦ».
НАК запропонував передати йому у власність і управління державні ТЕЦ, щоб продемонструвати дієвість застосування енергоефективних технологій.

Попередні новини
Замовити

Якщо Ви бажаєте зробити попередні розрахунки ефективності співпраці, будь ласка заповніть та надішліть форму. Наші спеціалісти зв'яжуться з Вами найближчим часом. Дякуємо.

Повідомлення надіслано
*
Ім'я
*
Телефон
*
Поле обов'язковe