Кабмін знизив зелений тариф для об’єктів відновлювальної енергетики

Виконуюча обов’язки міністра енергетики Ольга Буславець повідомила, що уряд схвалив меморандум з інвесторами у сонячні та вітряні електростанції. Згідно угоди, “зелений” тариф для ВЕС держава знизить на 7,5%, для СЕС – на 15%. Для промислових електрогенеруючих об’єктів, введених в експлуатацію після 31 липня 2020 року, тариф встановлюватиметься на аукціонах. У свою чергу державне підприємство “Гарантований покупець” має погасити заборгованість перед інвесторами: 40% протягом поточного року та по 15% щоквартально у 2021 році.

Влада перегляне цінові обмеження від ГАРПОК для виробників електроенергії ВДЕ на ринку “на добу вперед”. Об’єкти альтернативної енергетики можуть за бажанням виходити з балансуючої групи держпідприємства та вільно продавати електричну енергію на ринку. При цьому вони не втрачають право отримувати від регулятора різницю між “зеленим” тарифом та аукціонною/ринковою вартістю, але не нижче ціни ринку “на добу вперед”.

Джерело https://hmarochos.kiev.ua/2020/06/12/kabmin-znyzyv-zelenyj-taryf-dlya-sonyachnyh-ta-vitrovyh-stantsij/

Попередні новини
Замовити

Якщо Ви бажаєте зробити попередні розрахунки ефективності співпраці, будь ласка заповніть та надішліть форму. Наші спеціалісти зв'яжуться з Вами найближчим часом. Дякуємо.

Повідомлення надіслано
*
Ім'я
*
Телефон
*
Поле обов'язковe