“Гарантований покупець” почав масштабні виплати

За минулий тиждень держпідприємство “Гарантований покупець” спрямувало на виплати виробникам електроенергії більш як 1 мільярд гривень.

За словами прес-служби держпідприємства, за електроенергію, що отримано з відновлюваних джерел, було виплачено 762 мільйони гривень, що закрило близько 47% боргів за березень. Також “Гарантований покупець” провів виплати “Енергоатому” на 263 мільйони гривень та “Укргідроенерго” на 26 мільйонів гривень за електроенергію, раніше придбану для потреб побутових споживачів.

Нагадаємо, станом на кінець липня заборгованість “Гарантованого покупця” перед виробниками сягнула критичного рівня: рівень розрахунків з “зеленими” виробниками електроенергії складав всього 27%, а перед “Енергоатомом” та “Укргідроенерго” дещо більше — 57%.

Сподіваємось, що поточні виплати продовжаться, а продаж електроенергії незалежними постачальниками залишиться безперешкодним.

Замовити

Якщо Ви бажаєте зробити попередні розрахунки ефективності співпраці, будь ласка заповніть та надішліть форму. Наші спеціалісти зв'яжуться з Вами найближчим часом. Дякуємо.

Повідомлення надіслано
*
Ім'я
*
Телефон
*
Поле обов'язковe