Енергоблок №2 Запорізької АЕС знову у мережі

За словами прес-служби “Енергоатому”, вчора, 22 листопада, енергоблок №2 Запорізької АЕС було підключено до мережі.
Набір потужності йде в плановому режимі — за перші сім годин роботи було досягнуто 750 МВт, а позначки у 1000 МВт планують досягти ще через 20 годин. З поверненням до експлуатації енергоблоку №2, вже 5 з 6 енергоблоків Запорізької АЕС працюватимуть у штатному режимі.
Введення додаткової атомної генерації має сприяти покращенню ситуації на ринку електроенергії, що останнім часом демонструвала тенденцію до надто високих цін.
Загалом, нещодавнього різкого підвищення цін на електроенергії можна було уникнути, якби ремонтні роботи на другому енергоблоці почались у запланований час, однак, введені наприкінці квітня балансні обмеження, що змусили довгий час тримати потужність реактора на 40% від номінальної, збільшили строки використання пального. В результаті, можливість почати ремонтні роботі з’явилась на 2 місяці пізніше запланованого, що й призвело до неприємностей з цінами на електрику

Попередні новини
Замовити

Якщо Ви бажаєте зробити попередні розрахунки ефективності співпраці, будь ласка заповніть та надішліть форму. Наші спеціалісти зв'яжуться з Вами найближчим часом. Дякуємо.

Повідомлення надіслано
*
Ім'я
*
Телефон
*
Поле обов'язковe