Енергоблок №2 Хмельницької АЕС повертається у мережу

Після аварійного відключення у суботу, 13 лютого, що сталося під час проведення випробувань у рамках планового ремонту, ситуацію виправлено.
Нагадаємо, на початку вихідних через відключення резервного генератора під час випробувань для завершення планового ремонту, було аварійно відключено енергоблок №2 Хмельницької АЕС. За міжнародною шкалою INES попередня оцінка рівня порушення в роботі АЕС: нижче шкали / рівень “0” (не суттєво для безпеки).
За повідомленням профільних Telegram-каналів, сьогодні, 15 лютого, о 9:31 ремонтні роботи на енергоблоці було завершено і почався його запуск. Станом на 09:43 блок вже набрав 75 МВт, іде завантаження до отримання номінальної потужності у 1000 МВт.
Підключення додаткових потужностей АЕС дозволить закріпити отриманий на кінець вихідних статус енергосистеми України “без газової генерації” та оптимізувати ціни на ринку електроенергії.

Попередні новини
Замовити

Якщо Ви бажаєте зробити попередні розрахунки ефективності співпраці, будь ласка заповніть та надішліть форму. Наші спеціалісти зв'яжуться з Вами найближчим часом. Дякуємо.

Повідомлення надіслано
*
Ім'я
*
Телефон
*
Поле обов'язковe