Черговий ремонт третього енергоблоку РАЕС

7 липня 2021 року відключено від мережі енергоблок №3 Рівненської АЕС (ВВЕР-1000) для проведення поточного ремонту, що триватиме до 15 липня 2021 року.
Про це повідомляється в пресрелізі на сайті підприємства.
«О 2:59 підключено до енергомережі турбогенератор ТГ-3 енергоблоку №2 РАЕС (ВВЕР-440), який було переведено у резерв 3 липня 2021 року. Наразі виконується поступове підвищення потужності блоку відповідно до регламенту», – додають на станції.
Минулої доби на Рівненській АЕС у роботі перебували усі чотири енергоблоки із сумарним навантаженням 2552 МВт. Зауважень до роботи основного устаткування діючих енергоблоків та персоналу немає.
За минулу добу енергоблоками РАЕС вироблено 61,3 млн кВт⋅год електроенергії, з початку місяця – 385,5 млн кВт⋅год електроенергії та з початку року – 9 млрд 968,5 млн кВт⋅год електроенергії.
Порушень меж і умов безпечної експлуатації не було. Радіаційний, протипожежний та екологічний стан на РАЕС і прилеглій території не змінювався й перебуває у межах чинних норм.

Попередні новини
Замовити

Якщо Ви бажаєте зробити попередні розрахунки ефективності співпраці, будь ласка заповніть та надішліть форму. Наші спеціалісти зв'яжуться з Вами найближчим часом. Дякуємо.

Повідомлення надіслано
*
Ім'я
*
Телефон
*
Поле обов'язковe