Блок №1 Запорізької АЕС підключено до енергомереж

Вчора о 8.37 було успішно виведено з резерву блок №1 Запорізької АЕС з підключенням до енергомережі — звітує прес-служба електростанції.

Завдяки цим діям, з 15 енергоблоків з водно-водяними енергетичними реакторами, розташованих на чотирьох активних АЕС України, зараз в роботі знаходяться вже 11. Серед неактивних блоків причини простою є наступними:

  • Запорізька АЕС, блок №5 — 118 доба середнього планового ремонту;
  • Запорізька АЕС, блок №4 — 103 доба капітального планового ремонту;
  • Південно-Українська АЕС, блок №1 — 8 доба середнього планового ремонту;
  • Хмельницька АЕС, блок №1 — 6 доба поточного планового ремонту.

За всіма показниками безпеки, з радіаційним, протипожежним та екологічним станом включно, ситуація на кожній з АЕС в Україні залишається у межах норми.

Наразі, Запорізька АЕС є найбільшою за загальною потужністю атомною електростанцією у Європі. Має у своєму складі 6 енергоблоків типу ВВЕР-1000, що побудовані за проектом В-320. Вводилися в експлуатацію енергоблоки поступово — з грудня 1984 по жовтень 1995.

Оператором всіх 4 АЕС в Україні є підприємство “Енергоатом”, що проводить експлуатацію п’ятнадцяти блоків з загальною потужністю у майже 14 ГВт.

Попередні новини
Замовити

Якщо Ви бажаєте зробити попередні розрахунки ефективності співпраці, будь ласка заповніть та надішліть форму. Наші спеціалісти зв'яжуться з Вами найближчим часом. Дякуємо.

Повідомлення надіслано
*
Ім'я
*
Телефон
*
Поле обов'язковe